További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | 1304020 |
| EAN | 8014212014979 |
| Gyártói termékoldal | |
| Csavarkulcs szélessége | 2 mm |
| Pengehossz | 60 mm |
| Penge átmérője | 4,1 mm |
| Teljes hossz | 160 mm |
| Szigetelt | ✅ |
| Szigetelésvédelem 1000 V | ✅ |
| Golyós fejjel | ❌ |
| A sapka forgatható | ❌ |
| Fogantyú anyaga | Műanyag |
| VDE tesztelt | ✅ |



