További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | 1304040 |
| EAN | 8014212015006 |
| Gyártói termékoldal | |
| Csavarkulcs szélessége | 4 mm |
| Pengehossz | 75 mm |
| Penge átmérője | 6,4 mm |
| Teljes hossz | 180 mm |
| Szigetelt | ✅ |
| Szigetelésvédelem 1000 V | ✅ |
| Golyós fejjel | ❌ |
| A sapka forgatható | ❌ |
| Fogantyú anyaga | Műanyag |
| VDE tesztelt | ✅ |



