További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | 1305050 |
| EAN | 8014212015082 |
| Gyártói termékoldal | |
| Csavarkulcs szélessége | 5 mm |
| Pengehossz | 100 mm |
| Penge átmérője | 7,6 mm |
| Teljes hossz | 215 mm |
| Szigetelt | ✅ |
| Szigetelésvédelem 1000 V | ✅ |
| Golyós fejjel | ✅ |
| A sapka forgatható | ❌ |
| Fogantyú anyaga | Műanyag |
| VDE tesztelt | ✅ |



