További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | 1306120 |
| EAN | 8014212015204 |
| Gyártói termékoldal | |
| Csavarkulcs szélessége | 12 mm |
| Pengehossz | 125 mm |
| Penge átmérője | 10,8 mm |
| Teljes hossz | 230 mm |
| Szigetelt | ✅ |
| Szigetelésvédelem 1000 V | ✅ |
| Golyós fejjel | ❌ |
| A sapka forgatható | ❌ |
| Fogantyú anyaga | Műanyag |
| VDE tesztelt | ✅ |



