További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | 1307020 |
| EAN | 8014212015242 |
| Gyártói termékoldal | |
| Pengehossz | 75 mm |
| Penge átmérője | 6,5 mm |
| Teljes hossz | 179 mm |
| Szigetelt | ✅ |
| Szigetelésvédelem 1000 V | ✅ |
| Fogantyú anyaga | Műanyag |
| Markolat kialakítása | Kétkomponensű |
| Tengely típusa | Hatszög |
| Borulásgátló védelemmel | ✅ |
| A sapka forgatható | ❌ |
| Penge anyaga | Króm-vanádium-molibdén (CVM) |
| Felületvédő penge | Barnított |
| Folyamatos penge | ❌ |
| Súly | 59 g |
| VDE tesztelt | ✅ |



