További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | 1308804 |
| EAN | 8014212353641 |
| Gyártói adatlap | https://www.intercable.tools/en/product/10_20_900_140/set-giraviti-dinamometrici |
| Megszorító pillanat | 1 – 5 Nm |
| Mérleggel | ❌ |
| Teljes hossz | 138 mm |
| Fej szélessége | 36 mm |
| Elektronikus | ❌ |
| Jelzőhanggal | ❌ |
| Bővítésre alkalmas | ❌ |
| Kiterjesztéssel | ❌ |
| Csavarhúzó modell | ✅ |
| Szigetelt | ✅ |
| Szigetelésvédelem 1000 V | ✅ |
| VDE tesztelt | ✅ |



