További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | 131918 |
| EAN | 8014212507983 |
| Gyártói termékoldal | |
| Csatlakozás mérete | 1/2 hüvelyk |
| Megszorító pillanat | 220 – 220 Nm |
| Lépésméret beállítása | 20 Nm |
| Mérleggel | ✅ |
| Pontosság (ISO 6789) | 6 % |
| Teljes hossz | 555 mm |
| Elektronikus | ❌ |
| Jelzőhanggal | ✅ |
| Bővítésre alkalmas | ❌ |
| Kiterjesztéssel | ❌ |
| Csavarhúzó modell | ❌ |
| Szigetelt | ✅ |
| Szigetelésvédelem 1000 V | ✅ |
| Súly | 1500 g |
| VDE tesztelt | ❌ |



