További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | 131937 |
| EAN | 8014212234339 |
| Gyártói adatlap | |
| Csatlakozás mérete | 3/8 hüvelyk |
| Megszorító pillanat | 10 – 50 Nm |
| Javító változó konzisztens | ❌ |
| Mérleggel | ✅ |
| Teljes hossz | 280 mm |
| Fej szélessége | 75 mm |
| Elektronikus | ❌ |
| Jelzőhanggal | ❌ |
| Bővítésre alkalmas | ✅ |
| Kiterjesztéssel | ❌ |
| Csavarhúzó modell | ❌ |
| Szigetelt | ✅ |
| Szigetelésvédelem 1000 V | ✅ |
| Súly | 900 g |
| VDE tesztelt | ✅ |



