További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | 135220 |
| EAN | 8014212023520 |
| Gyártói termékoldal | |
| Csatlakozás mérete | 3/8 hüvelyk |
| Csavarkulcs szélessége | 20 mm |
| Csavarkulcs mélysége | 14 mm |
| Hossz | 45 mm |
| Ütköző csavarhúzóhoz | ❌ |
| Dupla hatlapú betét | ✅ |
| Összekötővel | ❌ |
| Szigetelésvédelem 1000 V | ✅ |
| Mágneses | ❌ |
| Felületvédelem | Műanyag bevonatú |
| VDE tesztelt | ✅ |



