További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | 137417 |
| EAN | 8014212019967 |
| Gyártói adatlap | https://www.intercable.tools/en/product/10_40_20_10/chiavi-a-"t"-isolati |
| Teljes hossz | 200 mm |
| A penge alakja | Hatszög |
| Kivitel | T-fogantyú |
| Fogantyú anyaga | Műanyag |
| Alkalmas hatszögletű csavarokhoz | ✅ |
| Csavarkulcs szélessége | 17 mm |
| Fej szélessége | 160 mm |
| Rugalmas | ❌ |
| Alkalmas tommy bárhoz | ❌ |
| Tommy bárral | ❌ |
| Szigetelésvédelem 1000 V | ✅ |
| Mágneses | ❌ |
| VDE tesztelt | ✅ |



