További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | 2130004 |
| EAN | 8014212017659 |
| Gyártói termékoldal | |
| Tartozék | ✅ |
| Pótalkatrész | ✅ |
| Tokkal/táskával | ❌ |
| Csatlakoztassa a technikát | 4 mm |
| Max. üzemi feszültség | 600 V |
| Jelenlegi teherbíró képesség | 16 A |
| Mérőkör kategória | CAT III |






