További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | 275246 |
| EAN | 8014212149039 |
| Gyártói termékoldal | |
| Kialakítás / Működtetés | Kétkezes |
| Alkalmas max. csavar átmérője | 7 mm |
| Állítható pofákkal | ❌ |
| Teljes hossz | 460 mm |
| Cserélhető vágókés | ✅ |
| Szögletes | ❌ |
| Súly | 2000 g |






