További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | 275291 |
| EAN | 8014212149060 |
| Gyártói termékoldal | |
| Kialakítás / Működtetés | Kétkezes |
| Alkalmas max. csavar átmérője | 13 mm |
| Állítható pofákkal | ❌ |
| Teljes hossz | 910 mm |
| Cserélhető vágókés | ✅ |
| Szögletes | ❌ |
| Súly | 6300 g |






