További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | 275295 |
| EAN | 8014212149077 |
| Gyártói termékoldal | |
| Kialakítás / Működtetés | Kétkezes |
| Alkalmas max. csavar átmérője | 15 mm |
| Állítható pofákkal | ❌ |
| Teljes hossz | 1060 mm |
| Cserélhető vágókés | ✅ |
| Szögletes | ❌ |
| Súly | 7000 g |






