További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | AC1603 |
| EAN | 8014212010964 |
| Csavarozási rendszer | Pozidriv PZ |
| Méret | 4 |
| Kivitel | Egyenes |
| Pengehossz | 150 mm |
| Teljes hossz | 235 mm |
| Precíziós modell | ✅ |
| Szigetelt | ✅ |
| Szigetelésvédelem 1000 V | ✅ |
| Fogantyú anyaga | Műanyag |
| Markolat kialakítása | Kétkomponensű |
| Tengely típusa | Kerek |
| Alacsony szikrázó modell | ❌ |
| Antimágneses | ❌ |
| Szorító funkció | ❌ |
| Borulásgátló védelemmel | ✅ |
| Penge anyaga | Króm-vanádium acél |
| Felületvédő penge | Barnított |
| Folyamatos penge | ✅ |
| Súly | 148 g |
| VDE tesztelt | ✅ |


