További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | AC3820 |
| EAN | 8014212166784 |
| Gyártói adatlap | |
| Csatlakozás mérete | 1/2 hüvelyk |
| Megszorító pillanat | 20 – 20 Nm |
| Javító változó konzisztens | ✅ |
| Teljes hossz | 154 mm |
| Fej szélessége | 37 mm |
| Elektronikus | ❌ |
| Jelzőhanggal | ❌ |
| Bővítésre alkalmas | ✅ |
| Kiterjesztéssel | ❌ |
| Csavarhúzó modell | ❌ |
| Szigetelt | ✅ |
| Szigetelésvédelem 1000 V | ✅ |
| VDE tesztelt | ✅ |



