További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | ACBLSWZG |
| EAN | 8014212106919 |
| Gyártói termékoldal | https://www.intercable.tools/en/product/50_40_120/transportkoffer-fuer-bls-werkzeuge |
| Kivitel | Eszköztár |
| Anyag | Bőr/fém |
| Tekerhető | ❌ |
| Vállpánttal | ❌ |
| Teleszkópos fogantyúval | ❌ |
| Zárral | ❌ |
| Habbal | ✅ |
| Elválasztóval | ❌ |
| Szín | Fekete |
| Jel-piros | ❌ |
| Lakat bilincs | ✅ |
| Kivehető tálca | ❌ |
| Magasság | 400 mm |
| Szélesség | 600 mm |
| Mélység | 450 mm |




