További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | R5CC800 |
| EAN | 8033603084544 |
| Az asztali rendszer alkotóeleme | Terminál panel |
| Szélesség | 800 mm |
| Magasság | 25 mm |
| Mélység | 426 mm |
| Anyag | Acél |
| Felületkezelés | Lakkozott |
| Szín | Szürke |
| IP védettség | IP55 |



