További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | R5CPE2260 |
| EAN | 8033603077683 |
| Tartozék/alkatrész típusa | Ajtó |
| Kivitel | Zárja be az ajtót |
| Üvegezett ajtó kivitelben | ❌ |
| Ajtó kivitel a kapcsoló reteszelés leválasztásához | ❌ |
| Szélesség | 600 mm |
| Magasság | 2200 mm |
| Mélység | 20 mm |
| EMC-verzió | ❌ |
| Anyag | Acél |
| Felületkezelés | Lakkozott |
| Szín | Szürke |
| IP védettség | IP55 |


