További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | RZPCE12120 |
| EAN | 8033603167353 |
| Tartozék/alkatrész típusa | Szerelő lemez |
| Magasság | 1200 mm |
| Szélesség | 400 mm |
| Anyag | Acél |
| Felületvédelem | Galvanizált |
| Perforált | ❌ |
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
Mounting Panel 1200×1200
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | RZPCE12120 |
| EAN | 8033603167353 |
| Tartozék/alkatrész típusa | Szerelő lemez |
| Magasság | 1200 mm |
| Szélesség | 400 mm |
| Anyag | Acél |
| Felületvédelem | Galvanizált |
| Perforált | ❌ |