További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | RZPCE1280 |
| EAN | 8033603085862 |
| Tartozék/alkatrész típusa | Szerelő lemez |
| Magasság | 1200 mm |
| Szélesség | 800 mm |
| Anyag | Acél |
| Felületvédelem | Galvanizált |
| Perforált | ❌ |
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
Szerelő lemez 1200x800mm
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | RZPCE1280 |
| EAN | 8033603085862 |
| Tartozék/alkatrész típusa | Szerelő lemez |
| Magasság | 1200 mm |
| Szélesség | 800 mm |
| Anyag | Acél |
| Felületvédelem | Galvanizált |
| Perforált | ❌ |