További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | RZPCE20140 |
| EAN | 8033603064263 |
| Tartozék/alkatrész típusa | Szerelő lemez |
| Magasság | 2000 mm |
| Szélesség | 1400 mm |
| Anyag | Acél |
| Felületvédelem | Galvanizált |
| Perforált | ❌ |
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
Szerelő lemez 2000x1400mm
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | RZPCE20140 |
| EAN | 8033603064263 |
| Tartozék/alkatrész típusa | Szerelő lemez |
| Magasság | 2000 mm |
| Szélesség | 1400 mm |
| Anyag | Acél |
| Felületvédelem | Galvanizált |
| Perforált | ❌ |