További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | RZPCE2030 |
| EAN | 8033603064287 |
| Tartozék/alkatrész típusa | Szerelő lemez |
| Magasság | 2000 mm |
| Szélesség | 300 mm |
| Anyag | Acél |
| Felületvédelem | Galvanizált |
| Perforált | ❌ |
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
Front entry mounting panel for CQE, CAE 2000×300
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | RZPCE2030 |
| EAN | 8033603064287 |
| Tartozék/alkatrész típusa | Szerelő lemez |
| Magasság | 2000 mm |
| Szélesség | 300 mm |
| Anyag | Acél |
| Felületvédelem | Galvanizált |
| Perforált | ❌ |