További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | RZPCE2040 |
| EAN | 8033603064294 |
| Tartozék/alkatrész típusa | Szerelő lemez |
| Magasság | 2000 mm |
| Szélesség | 400 mm |
| Anyag | Acél |
| Felületvédelem | Galvanizált |
| Perforált | ❌ |
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
Szerelő lemez 2000x400mm
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | RZPCE2040 |
| EAN | 8033603064294 |
| Tartozék/alkatrész típusa | Szerelő lemez |
| Magasság | 2000 mm |
| Szélesség | 400 mm |
| Anyag | Acél |
| Felületvédelem | Galvanizált |
| Perforált | ❌ |