További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | RZPCE22120 |
| EAN | 8033603064331 |
| Tartozék/alkatrész típusa | Szerelő lemez |
| Magasság | 2200 mm |
| Szélesség | 1200 mm |
| Anyag | Acél |
| Felületvédelem | Galvanizált |
| Perforált | ❌ |
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
DKC Szerelőlemez 2200x1200mm
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | RZPCE22120 |
| EAN | 8033603064331 |
| Tartozék/alkatrész típusa | Szerelő lemez |
| Magasság | 2200 mm |
| Szélesség | 1200 mm |
| Anyag | Acél |
| Felületvédelem | Galvanizált |
| Perforált | ❌ |