További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | DX24225R |
| EAN | 8034035083570 |
| Gyártói termékoldal | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/DX24225R/s/018/en/0 |
| Gyártói adatlap | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/DX24225R/pdf/018/en/0 |
| Méretezett rajz | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/DX24225R/do/018/en/0 |
| Anyag | Polipropilén (PP) |
| UV álló | ✅ |
| Halogénmentes | ❌ |
| Tűzgátló változat | ✅ |
| Hajlítószilárdság | Hajlítható |
| Behúzószállal | ❌ |
| Nyomószilárdsági osztály az EN 61386-1 szerint | Közepes (3. osztály 750 N) |
| Ütésszilárdsági osztály az EN 61386-1 szerint | Közepes (3. osztály 750 N) |
| Süllyesztett beépítéshez | ✅ |
| Felületi szereléshez | ❌ |
| Fára szerelhető | ❌ |
| Üreges falra szerelhető | ✅ |
| Betonba építhető | ✅ |
| Gépek és rendszerek telepítéséhez | ❌ |
| Padló alá (esztrich) | ✅ |
| Kültéri telepítés | ❌ |
| Földalatti telepítésre | ❌ |
| Belső átmérő | 18.3 mm |
| Külső átmérő | 25 mm |
| Hossz | 75 m |
| Üzemi hőmérséklet | 5 – 105 °C |
| Kábelbehúzást könnyítő belső bevonat | ✅ |
| Mérő jelzéssel | ❌ |
| Szín | Fehér |



