További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | FTE4-05 |
| EAN | 8014212414533 |
| Gyártói adatlap | |
| Alkalmazási tartomány | Szerelőcső |
| Anyag | Műanyag |
| Hossz | 5 m |
| Szélesség/átmérő behúzó huzal | 4 mm |
| Fej formája | Labda |
| Menetes csatlakozás | ✅ |
| Csavart | ❌ |
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
Vezeték-behúzószál Perlon D4mm 5m cserélh. fejjel
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | FTE4-05 |
| EAN | 8014212414533 |
| Gyártói adatlap | |
| Alkalmazási tartomány | Szerelőcső |
| Anyag | Műanyag |
| Hossz | 5 m |
| Szélesség/átmérő behúzó huzal | 4 mm |
| Fej formája | Labda |
| Menetes csatlakozás | ✅ |
| Csavart | ❌ |