További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | GPR-14A |
| EAN | 8014212324672 |
| Karima formája | Csap alakú |
| DIN szerint | ❌ |
| Szigetelés | Poliamid (PA) |
| Szigetelés színe | Sárga |
| Névleges keresztmetszet | 4 – 6 mm² |
| Orsó/tekercs csomagolás | ❌ |
| Hüvely formája | Rövid |
| Alkalmas tömör vezetékekhez | ❌ |
| Alkalmas sodrott vezetékekhez | ❌ |
| Alkalmas finomszálú vezetékekhez | ✅ |
| Alkalmas magas hőmérsékletre (650 °C-ig) | ❌ |
| Alkalmas lakk szigetelt vezetékekhez | ❌ |
| Kerek vezetékekhez | ✅ |
| Alkalmas lapos vezetékekhez | ❌ |
| Húzásvédett csatlakozásokhoz | ❌ |
| Anyag | Réz |
| Felületvédelem | Ónozott |
| Halogénmentes | ✅ |
| Max. áram (Imax) | 11 A |
| Teljes hossz | 27 mm |
| Csap átmérője (csap alakú kivezetés) | 3,4 mm |





