További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | GW10122AB |
| EAN | 8034035070792 |
| Gyártói termékoldal | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW10122AB/s/018/en/0 |
| Gyártói adatlap | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW10122AB/pdf/018/en/0 |
| Méretezett rajz | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW10122AB/do/018/en/0 |
| Reluxákhoz | ✅ |
| Redőnyökhöz | ✅ |
| Napellenzőkhöz | ✅ |
| Összeszerelés elrendezése | Moduláris készülék háztartási kapcsolókészülékekhez |
| Kivitel | 2 pólusú kapcsoló |
| Működési mód | Billenő |
| Elektromos zárral | ❌ |
| Mechanikus zárral | ✅ |
| Mechanikusan vezérelhető | ✅ |
| Elektronikusan vezérelhető | ❌ |
| Szerelési mód | Modul |
| Anyag | Műanyag |
| Anyag minősége | Hőre lágyuló |
| Halogénmentes | ❌ |
| Felületvédelem | Kezeletlen |
| Felületkezelés | Fényes |
| Rögzítés típusa | Elkötelező (pattanás) |
| Csatlakozás típusa | Csavaros terminál |
| Szín | Fehér |
| Átlátszó | ❌ |
| Címkehely/információs felület | ✅ |
| Védettségi fokra (IP) alkalmas | IP41 |
| Névleges áram | 10 A |
| Névleges feszültség Un | 250 V |
| Készülék szélessége | 22 mm |
| Készülék magassága | 44 mm |
| Készülék mélysége | 44,4 mm |
| Beépítési szélesség | 22 mm |
| Beépített magasság | 44 mm |
| Beépített mélység | 33,15 mm |
| Min. beépített szerelődoboz mélysége | 25 mm |
| Kompatibilis az Apple HomeKit-tel | ❌ |
| Kompatibilis a Google Asszisztenssel | ❌ |
| Kompatibilis az Amazon Alexával | ❌ |
| IFTTT támogatás elérhető | ❌ |





