További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | GW10137AB |
| EAN | 8034035086113 |
| Gyártói termékoldal | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW10137AB/s/018/en/0 |
| Gyártói adatlap | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW10137AB/pdf/018/en/0 |
| Méretezett rajz | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW10137AB/do/018/en/0 |
| Összeszerelés elrendezése | Moduláris készülék háztartási kapcsolókészülékekhez |
| Kivitel | Egyetlen nyomógomb |
| Működési mód | Nyomógomb / érintős vezérlőgomb |
| Működési elve | Elektromechanikus |
| Érintés nélküli típus | ❌ |
| Névleges feszültség Un | 250 V |
| Névleges áram | 16 A |
| Világítással | ❌ |
| Fényforrással | ❌ |
| Jelzőlámpával | ❌ |
| Visszajelzés-jel kapcsolat | ❌ |
| Csatlakozás típusa | Csavaros terminál |
| Szerelési mód | Modul |
| Rögzítés típusa | Elkötelező (pattanás) |
| Anyag | Műanyag |
| Anyag minősége | Hőre lágyuló |
| Halogénmentes | ❌ |
| Antibakteriális kezelés | ✅ |
| Felületvédelem | Kezeletlen |
| Felületkezelés | Fényes |
| Szín | Fehér |
| Átlátszó | ❌ |
| Címkehely/információs felület | ✅ |
| Impresszum | Számok |
| Védettségi fokra (IP) alkalmas | IP41 |
| Készülék szélessége | 22 mm |
| Készülék magassága | 44 mm |
| Készülék mélysége | 30 mm |
| Min. beépített szerelődoboz mélysége | 25 mm |
| Kompatibilis az Apple HomeKit-tel | ❌ |
| Kompatibilis a Google Asszisztenssel | ❌ |
| Kompatibilis az Amazon Alexával | ❌ |
| IFTTT támogatás elérhető | ❌ |





