További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | GW13449 |
| EAN | 8034035088674 |
| Gyártói termékoldal | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW13449/s/018/en/0 |
| Gyártói adatlap | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW13449/pdf/018/en/0 |
| Használati utasítás | http://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW13449/m/018/en/1 |
| Méretezett rajz | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW13449/do/018/en/0 |
| Kivitel | Busz |
| Üzemi feszültség | 240 – 240 V |
| Frekvencia | 60 – 60 Hz |
| Max. kimeneti áram | 3000 mA |
| Kimeneti feszültség | 5 – 5 V |
| Energiafelhasználás | 15 W |
| Csatlakozás típusa | Csavaros terminál |
| Szerelési mód | Modul |
| Szín | Bézs |
| Készülék szélessége | 22 mm |
| Készülék magassága | 44 mm |
| Készülék mélysége | 45,9 mm |
| Min. beépített szerelődoboz mélysége | 40 mm |
| Védettségi fokra (IP) alkalmas | IP20 |
| Antibakteriális kezelés | ❌ |





