További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | GW47136 |
| EAN | 8034035090493 |
| Gyártói termékoldal | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW47136/s/018/en/0 |
| Kivitel | Zárja be az ajtót |
| Üvegezett ajtó kivitelben | ✅ |
| Ajtó kivitel a kapcsoló reteszelés leválasztásához | ❌ |
| Szélesség | 600 mm |
| Magasság | 600 mm |
| Mélység | 34 mm |
| EMC-verzió | ❌ |
| Szín | Szürke |
| IP védettség | IP55 |





