További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | GW47138 |
| EAN | 8034035090714 |
| Gyártói termékoldal | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW47138/s/018/en/0 |
| Kivitel | Zárja be az ajtót |
| Üvegezett ajtó kivitelben | ❌ |
| Ajtó kivitel a kapcsoló reteszelés leválasztásához | ❌ |
| Szélesség | 600 mm |
| Magasság | 1000 mm |
| Mélység | 34 mm |
| EMC-verzió | ❌ |
| Anyag | Üveg |
| Felületkezelés | Kezeletlen |
| IP védettség | IP55 |





