Leírás
Kiegészítők utcai világításhoz Beszerelésekhez szükséges kiegészítők – STREET LIGHTING szerelési tartozékok. Horganyzott acél lámpaoszloptető csatlakozó. Tartókonzol felületre szereléshez.
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
STREET SINGLE POLE HEAD BRACKET GR. GREY
Kiegészítők utcai világításhoz Beszerelésekhez szükséges kiegészítők – STREET LIGHTING szerelési tartozékok. Horganyzott acél lámpaoszloptető csatlakozó. Tartókonzol felületre szereléshez.
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | GW87581 |
| EAN | 8011564783034 |
| Gyártói termékoldal | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW87581/s/018/en/0 |
| Gyártói adatlap | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW87581/pdf/018/en/0 |
| Használati utasítás | http://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW87581/m/018/en/0 |
| Méretezett rajz | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW87581/do/018/en/0 |
| Tartozék/alkatrész típusa | Lemeztartó |
| Tartozék | ✅ |
| Pótalkatrész | ❌ |
| Anyag | Acél |
| Felületvédelem | Kezeletlen |
| Felső vég átmérője, pólus oldala | 60 mm |
| Felső vég átmérője, lámpatest oldala | 60 mm |
| Súly | 8 kg |