Leírás
Kiegészítők utcai világításhoz Beszerelésekhez szükséges kiegészítők – STREET LIGHTING szerelési tartozékok. Horganyzott acél lámpaoszloptető csatlakozó. Tartókonzol felületre szereléshez.
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
STREET CONICAL POLE 9,8m GRAPHITE GREY
Kiegészítők utcai világításhoz Beszerelésekhez szükséges kiegészítők – STREET LIGHTING szerelési tartozékok. Horganyzott acél lámpaoszloptető csatlakozó. Tartókonzol felületre szereléshez.
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | GW87593 |
| EAN | 8011564782594 |
| Gyártói termékoldal | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW87593/s/018/en/0 |
| Gyártói adatlap | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW87593/pdf/018/en/0 |
| Használati utasítás | http://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW87593/m/018/en/0 |
| Méretezett rajz | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW87593/do/018/en/0 |
| Kúpos elvékonyodás | ❌ |
| Lépcsős forma | ❌ |
| A felső vég átmérője | 60 mm |
| Átmérő az alapnál | 158 mm |
| Anyag | Acél |
| Felületvédelem | Lakkozott |
| Szín | Szürke |
| Az alaprész védelme | Egyik sem |
| Könnyű középmagasság | 9 m |
| Teljes hossz | 9,8 m |
| Alaplappal | ❌ |
| Támasztó konzol | Egyik sem |