További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | GWF1105CL840 |
| EAN | 8034035107047 |
| Gyártói termékoldal | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWF1105CL840/s/018/en/0 |
| Gyártói adatlap | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWF1105CL840/pdf/018/en/0 |
| Használati utasítás | http://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWF1105CL840/m/018/en/2 |
| Méretezett rajz | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWF1105CL840/do/018/en/0 |
| Világítótest adatok | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWF1105CL840/co/018/en/0 |
| Felületi szereléshez | ❌ |
| Alkalmas beépíthető | ❌ |
| Falra szerelhető | ✅ |
| Függesztett rögzítésre alkalmas | ❌ |
| Mennyezetre szerelhető | ✅ |
| Alkalmas keresztirányú felszerelésre | ❌ |
| Alkalmas talapzatra/padlóra szerelhető | ❌ |
| Alkalmas könnyű sínre szereléshez | ❌ |
| Kapcsos rögzítésre alkalmas | ❌ |
| Alkalmas kisfeszültségű kábelrendszerhez | ❌ |
| Állíthatóság | Forgó |
| Mozgásérzékelővel | ✅ |
| Fényérzékelővel | ❌ |
| Lámpa típus | LED nem cserélhető |
| Fényforrással | ✅ |
| Lámpatartó | Egyik sem |
| Ház anyaga | Alumínium |
| Felületvédelem | Porfestett |
| Burkolat színe | Fekete |
| Burkolat anyaga | Üveg szerkezetű |
| Felülete szálcsiszolt | ❌ |
| Feszültség típusa | AC |
| Névleges feszültség Un | 220 – 240 V |
| A vezérlőberendezés típusa | LED-es kezelőeszköz áramvezérelt |
| Vezérlőművel | ✅ |
| Cserélhető vezérlőegység | ❌ |
| Tompítás 0-10 V | ❌ |
| Tompítás 1-10 V | ❌ |
| DALI-2 fényerőszabályzó | ❌ |
| Tompított DALI | ❌ |
| Tompított DMX | ❌ |
| Dimming DSI | ❌ |
| Tompító potenciométer (beépített) | ❌ |
| Dimming LineSwitch | ❌ |
| Dimmer a gyártó saját rendszere | ❌ |
| Tompító hálózati feszültség moduláció | ❌ |
| Tompítási fázis lekapcsolása | ❌ |
| Tompítás programozható | ❌ |
| Dimming RF | ❌ |
| Tompító szinuszhullám-csökkentés | ❌ |
| Dimming Touch és Dim | ❌ |
| Sötétítő Zigbee | ❌ |
| Tompítás nyomógombbal | ❌ |
| Nincs fényerő funkció | ✅ |
| Reflektor | Magasfényű |
| Fénymegosztás | Szimmetrikus |
| Reflektor színe | Ezüst |
| Fénykimenet | Közvetlen |
| Állandó fényteljesítmény (CLO) | ❌ |
| IP védettség | IP65 |
| Ütésszilárdság | IK08 |
| Védelmi osztály | I |
| Névleges környezeti hőmérséklet az IEC 62722-2-1 szerint | -20 – 40 °C |
| Max. rendszer teljesítménye | 30 W |
| Fény színe | fehér |
| Színhőmérséklet | 4000 – 4000 K |
| Színvisszaadási index CRI | 80-89 |
| Fényáram | 4000 – 4000 lm |
| Fény színe állítható | Nem |
| Állítható fényerő | Nem |
| A sugárszög állítható | Nem |
| Szélesség | 196 mm |
| Magasság/mélység | 37 mm |
| Hossz | 183 mm |
| A vezeték típusa | Befejező |
| Vezető keresztmetszete | 1,5 mm² |
| Csatlakoztatható vezeték keresztmetszete | 1,5 – 1,5 mm² |
| Csatlakozás típusa | Csavaros terminál |
| Korlátozott felületi hőmérsékletű lámpatest, „D” jelű EN 60598-2-24 szerint | ❌ |
| Vészáramellátás integrált | ❌ |
| Izzószál-teszt az IEC 60695-2-11 szerint | 750 °C – 30 s |
| Hatékonyság | 133 lm/W |
| Fotobiológiai biztonság az EN 62471 szerint | RG1 |
| Alkalmas munkahelyre az EN 12464-1 szerint | ❌ |
| A lámpatest hőszigetelő anyaggal történő lefedése lehetséges | ❌ |
| IFTTT támogatás elérhető | ❌ |
| Színkonzisztencia (McAdam ellipszis) | SDCM5 |
| Kompatibilis az Apple HomeKit-tel | ❌ |
| Működés Bluetooth-on keresztül | ❌ |
| Kompatibilis a Google Asszisztenssel | ❌ |
| Kompatibilis az Amazon Alexával | ❌ |



