További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | GWF1611NT830 |
| EAN | 8034035107153 |
| Gyártói termékoldal | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWF1611NT830/s/018/en/0 |
| Gyártói adatlap | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWF1611NT830/pdf/018/en/0 |
| Használati utasítás | http://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWF1611NT830/m/018/en/2 |
| Méretezett rajz | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWF1611NT830/do/018/en/0 |
| Világítótest adatok | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWF1611NT830/co/018/en/0 |
| Falra szerelhető | ❌ |
| Függesztett rögzítésre alkalmas | ✅ |
| Mennyezetre szerelhető | ✅ |
| Alkalmas beépíthető | ✅ |
| Felületi szereléshez | ✅ |
| Alkalmas könnyű vonalas konfigurációhoz | ❌ |
| Alkalmas munkahelyre az EN 12464-1 szerint | ❌ |
| Lámpa típus | LED nem cserélhető |
| Fényforrással | ✅ |
| Ház anyaga | Alumínium |
| Felületvédő ház | Porbevonat |
| Burkolat színe | fehér |
| Burkolat anyaga | Műanyag, strukturált |
| Rács típusa | Egyik sem |
| Feszültség típusa | AC |
| Névleges feszültség Un | 220 – 240 V |
| A vezérlőberendezés típusa | LED-es kezelőeszköz áramvezérelt |
| Vezérlőművel | ✅ |
| Cserélhető vezérlőegység | ❌ |
| Tompítás 0-10 V | ❌ |
| Tompítás 1-10 V | ❌ |
| DALI-2 fényerőszabályzó | ❌ |
| Tompított DALI | ✅ |
| Tompított DMX | ❌ |
| Dimming DSI | ❌ |
| Tompító potenciométer (beépített) | ❌ |
| Dimming LineSwitch | ❌ |
| Dimmer a gyártó saját rendszere | ❌ |
| Tompító hálózati feszültség moduláció | ❌ |
| Tompítási fázis lekapcsolása | ❌ |
| Tompítás programozható | ❌ |
| Dimming RF | ❌ |
| Tompító szinuszhullám-csökkentés | ❌ |
| Dimming Touch és Dim | ❌ |
| Sötétítő Zigbee | ❌ |
| Tompítás nyomógombbal | ❌ |
| Nincs fényerő funkció | ❌ |
| Fényelosztó | Diffúzor lencse/optika/panel |
| Fénymegosztás | Szimmetrikus |
| Színkonzisztencia (McAdam ellipszis) | SDCM3 |
| Fénykimenet | Közvetlen |
| IP védettség | IP40 |
| Ütésszilárdság | IK03 |
| Védelmi osztály | II |
| Korlátozott felületi hőmérsékletű lámpatest, „D” jelű EN 60598-2-24 szerint | ❌ |
| Névleges környezeti hőmérséklet az IEC 62722-2-1 szerint | -20 – 45 °C |
| Vészvilágításra alkalmas | ❌ |
| Vészáramellátás integrált | ❌ |
| Mozgásérzékelővel | ❌ |
| Fényérzékelővel | ❌ |
| A lámpatest hőszigetelő anyaggal történő lefedése lehetséges | ❌ |
| Légnyílásokkal | ❌ |
| Izzószál-teszt az IEC 60695-2-11 szerint | 650 °C – 30 s |
| Max. rendszer teljesítménye | 25 W |
| Hatékonyság | 120 lm/W |
| Névleges fényáram az IEC 62722-2-1 szerint | 3000 lm |
| Fény színe | fehér |
| Színhőmérséklet | 3000 – 3000 K |
| Színvisszaadási index CRI | 80-89 |
| Állandó fényteljesítmény (CLO) | ❌ |
| Szélesség | 620 mm |
| Magasság/mélység | 28 mm |
| Hossz | 620 mm |
| Beépített hossz | 620 mm |
| Beépítési szélesség | 620 mm |
| Beépített magasság/mélység | 28 mm |
| A vezeték típusa | Befejező |
| Csatlakozás típusa | Benyomható bilincs |
| Fotobiológiai biztonság az EN 62471 szerint | RG0 |
| Fény színe állítható | Nem |
| Állítható fényerő | Nem |
| A sugárszög állítható | Nem |
| Működés Bluetooth-on keresztül | ❌ |
| Kompatibilis a Casambival | ❌ |
| Kompatibilis az Apple HomeKit-tel | ❌ |
| Kompatibilis a Google Asszisztenssel | ❌ |
| Kompatibilis az Amazon Alexával | ❌ |
| IFTTT támogatás elérhető | ❌ |



