További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | GWF1917 |
| EAN | 8034035113987 |
| Gyártói termékoldal | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWF1917/s/018/en/0 |
| Használati utasítás | http://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWF1917/m/018/en/0 |
| Tartozék/alkatrész típusa | Védőburkolat |
| Tartozék | ✅ |
| Pótalkatrész | ❌ |
| Átlátszó | ❌ |
| Szín | Fehér |
| Anyag | Acél |
| Hossz | 600 mm |
| Szélesség | 600 mm |
| Magasság | 60 mm |



