További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | GWF1919 |
| EAN | 8034035114007 |
| Gyártói termékoldal | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWF1919/s/018/en/0 |
| Használati utasítás | http://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWF1919/m/018/en/0 |
| Tartozék/alkatrész típusa | Szerelőkészlet |
| Tartozék | ✅ |
| Pótalkatrész | ❌ |
| Átlátszó | ❌ |
| Szín | Fehér |
| Anyag | Alumínium |
| Hossz | 1212 mm |
| Szélesség | 312 mm |
| Magasság | 60 mm |



