További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | GWJ5011G |
| EAN | 8034035069581 |
| Gyártói termékoldal | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWJ5011G/s/018/en/0 |
| Gyártói adatlap | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWJ5011G/pdf/018/en/0 |
| Használati utasítás | http://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWJ5011G/m/018/en/2 |
| Méretezett rajz | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWJ5011G/do/018/en/0 |
| Kivitel | Töltő aljzat |
| Alapértelmezett | 2. típus |
| Csatlakozási rendszer | Csavaros csatlakozás |
| Reteszelő működtetővel | ✅ |
| Hozzáférési reteszeléssel | ✅ |
| IP védettség | IP55 |
| Szélesség | 158,5 mm |
| Magasság | 119 mm |
| Mélység | 112 mm |
| Névleges feszültség Un | 230 V |
| Max. névleges áram | 32 A |
| Az áram típusa | AC egyfázisú |
| LED integrált | ✅ |
| Érintkező anyag | CuZn |
| Érintkezők felületkezelése | Ezüstözött |





