További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | GWJ5114B |
| EAN | 8034035078415 |
| Gyártói termékoldal | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWJ5114B/s/018/en/0 |
| Gyártói adatlap | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWJ5114B/pdf/018/en/0 |
| Használati utasítás | http://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWJ5114B/m/018/en/0 |
| Méretezett rajz | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWJ5114B/do/018/en/0 |
| Kivitel | Töltő csatlakozó |
| Alapértelmezett | 2. típus |
| Csatlakozási rendszer | Csavaros csatlakozás |
| Reteszelő működtetővel | ❌ |
| Hozzáférési reteszeléssel | ❌ |
| IP védettség | IP55 |
| Szélesség | 72 mm |
| Magasság | 141 mm |
| Mélység | 225 mm |
| Névleges feszültség Un | 400 V |
| Max. névleges áram | 32 A |
| Az áram típusa | AC 3 fázisú |
| A rögzített csatlakozókábel hossza | 5 m |
| LED integrált | ❌ |
| Érintkező anyag | CuZn |
| Érintkezők felületkezelése | Ezüstözött |





