További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | GWJ5835AL |
| EAN | 8034035105982 |
| Gyártói termékoldal | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWJ5835AL/s/018/en/0 |
| Gyártói adatlap | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWJ5835AL/pdf/018/en/0 |
| Használati utasítás | http://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWJ5835AL/m/018/en/1 |
| Méretezett rajz | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWJ5835AL/do/018/en/0 |
| Az áram típusa | AC 3 fázisú |
| Típus jármű oldal | 2. típus |
| Infrastruktúra oldal típusa | 2. típus |
| Inable Control Box (ICCB) | ❌ |
| Töltési mód | Mód 3 |
| Névleges áram | 16 A |
| Névleges feszültség Un | 380 V |
| Hőmérséklet érzékelővel | ❌ |
| Kábelhosszúság | 5 m |
| Kábel típusa | Egyenes |
| Érintkező anyag | CuZn |
| Érintkezők felületkezelése | Ezüstözött |





