További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | GWP20010 |
| EAN | 8034035105616 |
| Gyártói termékoldal | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWP20010/s/018/en/0 |
| Használati utasítás | http://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWP20010/m/018/en/1 |
| Kivitel | Statikus |
| Kültéri használatra alkalmas | ✅ |
| Működési mód | DALI |
| Programozható | ✅ |
| Ház | Fém ház |
| Felületre szerelt | ✅ |
| Beépített | ❌ |
| DIN-sínre szerelhető | ❌ |
| Bemeneti feszültség | 220 – 240 V |
| IP védettség | IP66 |
| Védelmi osztály | I |
| Hossz | 250 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Magasság | 45 mm |
| Kompatibilis az Apple HomeKit-tel | ❌ |
| Kompatibilis a Google Asszisztenssel | ❌ |
| Kompatibilis az Amazon Alexával | ❌ |
| Kompatibilis a Casambival | ❌ |
| IFTTT támogatás elérhető | ❌ |



