További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | GWP20022 |
| EAN | 8034035031878 |
| Gyártói termékoldal | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWP20022/s/018/en/0 |
| Gyártói adatlap | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWP20022/pdf/018/en/0 |
| Használati utasítás | http://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWP20022/m/018/en/2 |
| Méretezett rajz | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWP20022/do/018/en/0 |
| Kivitel | Statikus |
| Kültéri használatra alkalmas | ✅ |
| Működési mód | DMX |
| Programozható | ✅ |
| Ház | Fém ház |
| Felületre szerelt | ✅ |
| Beépített | ❌ |
| DIN-sínre szerelhető | ❌ |
| Bemeneti feszültség | 220 – 240 V |
| IP védettség | IP66 |
| Védelmi osztály | I |
| Hossz | 500 mm |
| Szélesség | 150 mm |
| Magasság | 120 mm |
| Kompatibilis az Apple HomeKit-tel | ❌ |
| Kompatibilis a Google Asszisztenssel | ❌ |
| Kompatibilis az Amazon Alexával | ❌ |
| Kompatibilis a Casambival | ❌ |
| IFTTT támogatás elérhető | ❌ |



