További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | GWP2134CR757 |
| EAN | 8034035112911 |
| Gyártói termékoldal | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWP2134CR757/s/018/en/0 |
| Gyártói adatlap | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWP2134CR757/pdf/018/en/0 |
| Használati utasítás | http://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWP2134CR757/m/018/en/1 |
| Méretezett rajz | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWP2134CR757/do/018/en/0 |
| Világítótest adatok | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWP2134CR757/co/018/en/0 |
| Felületi szereléshez | ❌ |
| Alkalmas beépíthető | ❌ |
| Falra szerelhető | ✅ |
| Függesztett rögzítésre alkalmas | ❌ |
| Mennyezetre szerelhető | ✅ |
| Alkalmas keresztirányú felszerelésre | ❌ |
| Alkalmas talapzatra/padlóra szerelhető | ✅ |
| Alkalmas könnyű sínre szereléshez | ❌ |
| Kapcsos rögzítésre alkalmas | ❌ |
| Alkalmas kisfeszültségű kábelrendszerhez | ❌ |
| Állíthatóság | Forgó |
| Mozgásérzékelővel | ❌ |
| Fényérzékelővel | ❌ |
| Lámpa típus | LED nem cserélhető |
| Fényforrással | ✅ |
| Lámpatartó | Egyik sem |
| Ház anyaga | Alumínium |
| Felületvédelem | Porfestett |
| Burkolat színe | Szürke |
| Burkolat anyaga | Üveg szerkezetű |
| Felülete szálcsiszolt | ❌ |
| Feszültség típusa | AC |
| Névleges feszültség Un | 220 – 240 V |
| A vezérlőberendezés típusa | LED-es kezelőeszköz áramvezérelt |
| Vezérlőművel | ✅ |
| Cserélhető vezérlőegység | ❌ |
| Tompítás 0-10 V | ❌ |
| Tompítás 1-10 V | ✅ |
| DALI-2 fényerőszabályzó | ❌ |
| Tompított DALI | ❌ |
| Tompított DMX | ❌ |
| Dimming DSI | ❌ |
| Tompító potenciométer (beépített) | ❌ |
| Dimming LineSwitch | ❌ |
| Dimmer a gyártó saját rendszere | ❌ |
| Tompító hálózati feszültség moduláció | ❌ |
| Tompítási fázis lekapcsolása | ❌ |
| Tompítás programozható | ❌ |
| Dimming RF | ❌ |
| Tompító szinuszhullám-csökkentés | ❌ |
| Dimming Touch és Dim | ❌ |
| Sötétítő Zigbee | ❌ |
| Tompítás nyomógombbal | ❌ |
| Nincs fényerő funkció | ❌ |
| Reflektor | Egyik sem |
| Fényelosztó | Fókuszlencse |
| Fénymegosztás | Aszimmetrikus |
| Nyalábszög | Széles sugár 41-80° |
| Fénykimenet | Közvetlen |
| Állandó fényteljesítmény (CLO) | ❌ |
| IP védettség | IP66 |
| Ütésszilárdság | IK08 |
| Védelmi osztály | I |
| Névleges környezeti hőmérséklet az IEC 62722-2-1 szerint | -30 – 40 °C |
| Max. rendszer teljesítménye | 150 W |
| Fény színe | fehér |
| Színhőmérséklet | 5700 – 5700 K |
| Színvisszaadási index CRI | 70-79 |
| Fényáram | 22800 – 22800 lm |
| Fény színe állítható | Nem |
| Állítható fényerő | Folyamatosan változó |
| A sugárszög állítható | Nem |
| Szélesség | 220 mm |
| Magasság/mélység | 90 mm |
| Hossz | 380 mm |
| A vezeték típusa | Befejező |
| Vezető keresztmetszete | 1,5 mm² |
| Csatlakoztatható vezeték keresztmetszete | 1,5 – 1,5 mm² |
| Csatlakozás típusa | Csavaros terminál |
| Korlátozott felületi hőmérsékletű lámpatest, „D” jelű EN 60598-2-24 szerint | ❌ |
| Vészáramellátás integrált | ❌ |
| Hatékonyság | 152 lm/W |
| Fotobiológiai biztonság az EN 62471 szerint | RG1 |
| Alkalmas munkahelyre az EN 12464-1 szerint | ❌ |
| A lámpatest hőszigetelő anyaggal történő lefedése lehetséges | ❌ |
| IFTTT támogatás elérhető | ❌ |
| Színkonzisztencia (McAdam ellipszis) | SDCM3 |
| Kompatibilis az Apple HomeKit-tel | ❌ |
| Működés Bluetooth-on keresztül | ❌ |
| Kompatibilis a Google Asszisztenssel | ❌ |
| Kompatibilis az Amazon Alexával | ❌ |



