További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | ICALCU20CS |
| EAN | 8014212184443 |
| Belső átmérő | 21 mm |
| Külső átmérő | 37 mm |
| Vastagság | 2 mm |
| Lyukasztó forma | Kerek |
| Anyag | Alumínium |
| Anyag minősége | AG3 (alumínium) |
| Felületvédelem | Kezeletlen |
| Facet | ❌ |
| Edzett | ❌ |



