További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | ICALCU6CS |
| EAN | 8014212184610 |
| Belső átmérő | 6,5 mm |
| Külső átmérő | 16 mm |
| Vastagság | 1 mm |
| Lyukasztó forma | Kerek |
| Anyag | Alumínium |
| Anyag minősége | AG3 (alumínium) |
| Felületvédelem | Kezeletlen |
| Facet | ❌ |
| Edzett | ❌ |



