További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | KKPE-C-CK |
| EAN | 8014212101549 |
| Gyártói termékoldal | |
| Kivitel | Ügy |
| Anyag | Műanyag |
| Tekerhető | ❌ |
| Vállpánttal | ❌ |
| Teleszkópos fogantyúval | ❌ |
| Zárral | ❌ |
| Habbal | ✅ |
| Elválasztóval | ❌ |
| Szín | Fekete |
| Kivehető tálca | ❌ |
| Magasság | 110 mm |
| Szélesség | 410 mm |
| Mélység | 360 mm |



