További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | KKPS85 |
| EAN | 8014212101617 |
| Gyártói adatlap | |
| Kivitel | Ügy |
| Anyag | Műanyag |
| Vállpánttal | ❌ |
| Zárral | ❌ |
| Habbal | ✅ |
| Elválasztóval | ❌ |
| Szín | Fekete |
| Jel-piros | ❌ |
| Lakat bilincs | ❌ |
| Kivehető tálca | ❌ |
| Magasság | 370 mm |
| Szélesség | 465 mm |
| Mélység | 110 mm |






