További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | MC4-2P |
| EAN | 8014212381750 |
| Centrális furattávolság | 11,5 mm |
| Vezeték-keresztmetszet (finomszálú, érvéghüvely nélkül) | 1,5 – 4 mm² |
| Névleges áram In | 32 A |
| Névleges feszültség Un | 450 V |
| Elektromos csatlakozás típusa 1 | Csavaros csatlakozás |
| Elektromos csatlakozás típusa 2 | Csavaros csatlakozás |
| Szerelési mód | Közvetlen szerelés |
| Szigetelő test anyaga | Kerámia |
| Üzemi hőmérséklet | -20 – 350 °C |
| Halogénmentes | ✅ |
| Szélesség | 21,5 mm |
| Magasság | 17 mm |
| Mélység | 18 mm |
| Zárólemez szükséges | ❌ |
| Szín | Fehér |
| Átlátszó | ❌ |


